Zamówiłam statuetki na nagrody

Byłam odpowiedzialna za zorganizowanie szkolnego konkursu na najładniejszy projekt robota przyszłości. Wraz z innymi nauczycielkami wymyśliłam, że w ramach pierwszych trzech nagród wręczymy dzieciom statuetki. Zaczęłam poszukiwania jakiś ładnych statuetek. Niestety nie mogłam znaleźć nic konkretnego. Jedna z koleżanek doradziła mi, żebym spróbowała zamówić statuetki spersonalizowane.

Gdzie można zamówić statuetki?

statuetka na zamówienieDoradziła mi, że sama kiedyś zamawiała takie statuetki, i że wychodzi nawet taniej niż kupno gotowych statuetek. Poza tym zawsze można je spersonalizować i wygrawerować napis, że jest to nagroda za taki a taki to konkurs. Uznałam, że jest to bardzo dobry pomysł. Poszukiwania firmy, która wykona takie statuetki rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: statuetka na zamówienie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Bez problemu znalazłam coś odpowiedniego dla siebie. Miałam do wyboru statuetki o różnych kształtach oraz wykonane z różnych tworzyw. Zdecydowałam się na statuetkę wykonaną z metalu, polakierowaną na złoty kolor. Takie statuetki wydawały mi się bardziej solidne i profesjonalne niż plastikowe. Zamówiona przeze mnie statuetka miała kształt triumfującej postaci stojącej na podeście. Na podeście był wygrawerowany napis, że jest to nagroda za szkolny konkurs. Dla pierwszego miejsca zamówiłam statuetkę w większym rozmiarze niż dla dwóch kolejnych.

Już kilka dni później kurier dostarczył na mój adres przesyłkę z zamówieniem. Od razu otworzyłam. Zamówione przeze mnie statuetki były bardzo solidne i fachowo wykonane. Napis był wyraźny, wygrawerowany w sposób laserowy. Statuetki były wykonane z wysokojakościowego tworzywa pokrytego warstwą cynkową oraz polakierowane. Lakier był tak zabezpieczony, aby nie zmywał się z czasem.