Kilka lat temu zostałam właścicielką owczarka niemieckiego. Był to piękny pies, który szybko stał się prawdziwym członkiem rodziny. Spędzaliśmy z nim na prawdę sporo czasu. Na dodatek dzieci uwielbiały bawić się z nim na świeżym powietrzu. Owczarek Rex nie sprawiał żadnych kłopotów. Był bardzo inteligentny i chodziliśmy z nim na psie szkolenie.

Sprawne działanie naszego weterynarza

Weterynarz SulejówekDzięki czemu nie sprawiał żadnych kłopotów w domu. Jednak pewnego dnia zauważyłam nagły spadek formy u naszego pupila. Na początku myślałam, że jest zwyczajnie zmęczony. Apatia trwała dłużej niż zazwyczaj. W tym momencie postanowiłam dłużej nie czekać. Od razu udałam się do miejsca gdzie pracował nasz zaufany weterynarz Sulejówek. W okolicy cieszył się sporym zaufaniem. Każdy właściciel zwierząt chodził do niego w razie potrzeby. Miał odpowiednie podejście do klientów i działał sprawnie. Zawsze szybko diagnozował problem i starał się pomagać. Dodatkowo można było można liczyć na niego o każdej godzinie dnia i nocy. W razie nagłych przypadków działał na telefon i potrafił przyjechać do swojego pacjenta. W przypadku Rexa okazało się, że połknął jakieś niezidentyfikowane przedmioty i wszystko stanęło w układzie pokarmowym. Niestety koniecznością okazała się operacja. Nasz pies miał poważne zagrożenie dotyczące życia i nie było innego wyjścia. Trzeba było działać szybko.

Na szczęście odpowiedzialny weterynarz szybko pozbył się problemu, a nasz owczarek stopniowo odzyskiwał siły. Okazało się, że zjadł zabawkę wykonaną z sztucznego tworzywa. To była dla nas ogromna nauczka. Teraz postanowiliśmy bardziej pilnować naszego psa. Również dzieci musiały regularnie sprzątać swoje pokoje. Chcieliśmy zrobić wszystko aby nie doszło ponownie do takich sytuacji. Następnym razem mogło się to źle skończyć. 

Kategorie: Usługi