domek letniskowy

domek letniskowy

Sarbinowo oraz Pobierowo to 2 wspaniałe miejscowości nadmorskie, oddalone od siebie w przybliżeniu 100 kilometrów. Piękne miasteczka w otoczeniu natury oraz morza przyczyniają się do tego, iż turyści chętnie wybierają te miejsca na wczasy nad Bałtykiem. Nim jednak postanowisz się w to miejsce wybrać, dobrze jest zaznajomić się z atrakcjami, które proponują.

Wczasy Pobierowo są idealną opcją zarówno dla osób samotnych, jak i całych rodzin. Ta niewielka wieś ma niewiele ponad 1000 rezydentów, jednak jest piękną nadmorską miejscowością wypoczynkową wraz z kąpieliskiem. Poza tym, miasteczko te posiada bardzo specyficzny pasmowy układ pejzażu, gdzie przeważa akwen morski otoczony pasmem piaszczystej plaży, nad którą wznosi się klif. Ważną informacją jest też fakt, iż Pobierowo dysponuje najbardziej (nowoczesnym oraz różnorodnym zapleczem sypialnianym i gastronomicznym|nowoczesną różnorodną infrastrukturą sypialnianą oraz kulinarną w gminie Rewal. Wszystkie osoby zainteresowane pobytem w tym miejscu na pewno odnajdą odpowiednie Pobierowo domki, w których przyjemnie spędzą wczasy. Do pozostałych zalet turystycznych wsi należą w szczególności położenie nad Bałtykiem, piaszczyste kąpieliska a także sosnowe lasy. Sarbinowo z kolei położone jest w powiecie koszalińskim oraz ma niespełna sześćset mieszkańców. Podobnie jak w przypadku Pobierowa, w Sarbinowie mieści się kąpielisko o szerokości 100 metrów. Wczasy Sarbinowo są wspaniałą propozycją dla osób, które nie przepadają za rzeszą turystów – niewielka liczba rezydentów gwarantuje niezakłócony wypoczynek w trakcie wczasów. Wysokiej klasy domki letniskowe Sarbinowo z pewnością wszystkim podróżnikom spodobają się, a oprócz spędzania urlopu na piaszczystych oraz czystych plażach, można zdecydować się na zwiedzanie tego niewielkiego miasteczka. W Sarbinowie mieści się kościół, który zbudowany został u progu XX wieku.

Na jego ścianach znajdują się stacje krzyżowe namalowane przez Jerzego Nowosielskiego. Inną, godną uwagi atrakcją turystyczną, jest zabytkowa chałupa z 1804 roku, która jest idealnym przykładem chałupy rybackiej.