Romantyczny pobyt dla dwojga nad jeziorem

Zbliżają się walentynki i z tej okazji chciałabym zaprosić narzeczonego nad jezioro. Obydwoje uwielbiamy spędzać czas nad wodą, tym bardziej, że ta zima jest bardzo ciepła i temperatury sięgają dwudziestu stopni. Poszukam zaraz ciekawej oferty na pewnym portalu podróżniczym. Lubię korzystać z jego ofert, bo wiele z nich jest objętych sporą zniżką.

Tania dwudniowa wycieczka nad polskie jezioro

pobyt walentynkowy nad jezioremWłaśnie weszłam na stronę internetową biura podróży i jestem bardzo zadowolona, bo jest ponad tysiąc propozycji wyjazdu nad jezioro w połowie lutego. Dodatkowo, każda wycieczka jest aż o pięćdziesiąt procent tańsza. Promocja trwa tylko do końca tygodnia, czyli pozostało mi trzydzieści godzin. Szczególnie jedna oferta wydaje mi się ciekawa: jest to wyjazd nad duże jezioro z ulokowaniem w luksusowym hotelu. Hotel jest pięciogwiazdkowy, w cenie są trzy posiłki dziennie, możliwość korzystania z basenu, sauny, siłowni, solarium i biblioteki. Taki pobyt walentynkowy nad jeziorem kosztuje pięćset złotych. Są to dwa dni pełne atrakcji dla zakochanych osób. Pokoje są dwuosobowe, zaopatrzone w lodówkę z wykwintnymi alkoholami, wannę, meble w stylu barokowym i duży balkon. Najważniejsze jest to, że zapłacę o pięćdziesiąt procent mniej, czyli dwieście pięćdziesiąt złotych. To niesamowita okazja, z której grzechem byłoby nie skorzystać. Zapytam jeszcze narzeczonego o zgodę, a potem wykupię ten pobyt nad jeziorem. Mam nadzieję, że spodoba mu się mój pomysł.

Szczerze mówiąc, nie pamiętam, kiedy ostatni raz gdzieś wspólnie wyjechaliśmy. Obydwoje dużo pracujemy, praktycznie codziennie się mijamy. Myślę, że taki pobyt zbliży nas do siebie i będzie okazją do poważnej rozmowy na temat przyszłości naszego związku. Chciałabym wprowadzić kilka zmian w nasze życie.