Oryginalne nasiona konopi

Sklepy z nasionami marihuany znajdziemy głównie w internecie i to głównie w sieci trwa nimi obrót. Są one oczywiście w pełni legalne, wedle polskiego prawodawstwa, toteż możemy je kupować w dowolnych ilościach, jak również odsprzedawać lub się zamieniać.

Kolekcjonerskie pestki marihuany

nasiona konopiZiarna marihuany sprzedawane są zazwyczaj w celach kolekcjonerskich, albowiem nie brakuje osób, które je zbierają. Tworzą oni nawet swoje społeczności i organizują zloty, na których spotykają się zbieracze z całego świata. Dla niektórych może to być niecodzienne hobby, jednakże nie można zaprzeczyć, że nie istnieje. Pamiętajmy, że każdy kolekcjoner poszukuje nie tylko ogólnie znanych okazów, ale czegoś wyjątkowego. W przypadku nasion konopi również znajdziemy takie odmiany. Są nie tyle drogie, co po prostu bardzo trudne dostępne, a gdy już pojawią się w sklepach, to znikają z szybkością światła. Nasiona konopi sprzedawane w sklepach online są feminizowane, co oznacza, że są pełnowartościowe, bo zdolne do wydania plonu. Są one droższe od pestek regularnych, jednakże w ich przypadku mamy 99% pewności, że z danego ziarna wyrośnie żeńska roślina. W przypadku ziaren regularnych nie mamy tej pewności i równie dobrze może się okazać, ze na dziesięć kupionych ziaren, jedynie dwa lub trzy okażą się żeńskie, ale równie dobrze może być odwrotnie – zatem ich zakup jest niczym innym, jak czystą loterią i zdaniem się na ślepy los. Natomiast ich atutem jest cena, często nie wyższa niż pięć złotych za sztukę.

Kolekcjonowanie nasion marihuany może nie jest popularnym hobby, jak rozwiązywanie krzyżówek, czy oglądanie teleturniejów ale jeśli kogoś fascynuje botanika, a w szczególności konopie, to czemu nie? Każdy ma przecież prawo do pasji, nawet jeśli innym wydaje się niezrozumiała.