Nowe oblicze bielizny nocnej dla mężczyzn

Jakie skojarzenie niesie ze sobą piżama dla mężczyzn? Czy ktoś w ogóle myśli o niej, jak o bieliźnie nocnej? Pewnie nie, jeśli wziąć pod uwagę wyłącznie „dziadkowe” komplety i wyciągnięte szlafroki. Tymczasem to, co panowie mogą na siebie włożyć do spania (i nie tylko…), może mieć naprawdę różne oblicza.

Kilka słów o bieliźnie nocnej dla panów

bielizna nocnaWspółczesny mężczyzna to zadbany i samoświadomy mężczyzna. Co to znaczy? Na przykład to, że przywiązuje wagę do stroju i ma dla niego znaczenie, jak wygląda – również w sypialni. Bielizna nocna dla mężczyzn to dziś równie ogromny wybór modeli, jak w przypadku kompletów do spania dla pań. Może być ciepła i wygodna, czyli przybrać formę praktycznego zestawu składającego się ze spodni i bluzki z długim rękawem, w sam raz na chłodne, zimowe noce. Fajne są na przykład piżamy męskie flanelowe albo z polaru. Miłe w dotyku zapewniają komfort spania i pasują mężczyźnie w każdym wieku. Niektórzy panowie wolą jednak bardziej ekskluzywne rozwiązania i stawiają na komplety jedwabne albo satynowe. Takie piżamy są dużo bardziej eleganckie, równie wygodne, a do tego bardzo podobają się płci przeciwnej. Ponieważ piżama to jeszcze bardziej intymny rodzaj bielizny od tej noszonej w ciągu dnia pod ubraniem, może być również niegrzeczna albo śmieszna. Przeznaczona wyłącznie dla oczu własnych i partnerki nie musi wszystkiego tak dokładnie zakrywać lub może pokazywać prawdziwe męskie oblicze i w postaci zabawnego nadruku lub tekstu odsłaniać urocze słabostki noszącego. Upalne noce to z kolei dobra okazja do postawienia na piżamowe bokserki. Luźny krój i przewiewny materiał sprawiają, że to model doceniany szczególnie latem przez wielu mężczyzn. 

Mając do wyboru tyle różnych wariantów męskich piżam, trudno nie myśleć o nich w kategorii bielizny nocnej. Panowie już dawno dogonili kobiety w kwestii kreowania własnego stylu i nie inaczej jest w przypadku strojów do spania. Barwne, niejednolite i stylowe odczarowują mit nieciekawego kanapowca, tworząc wizerunek eleganckiego faceta – także w sypialni.