Koszulka ze śmiesznym nadrukiem dla chłopaka

Tymoteusza poznałam przez kolegę z pracy. Od razu się polubiliśmy i po jakimś czasie zapytał, czy zostanę jego dziewczyną. Zgodziłam się, bo Tymek bardzo mi się podobał. Niebawem zresztą zbliżały się walentynki, których nie zamierzałam spędzać sama jak w zeszłym roku.

Modna koszulka wykonana na zamówienie

koszulki z nadrukiem sklepNie miałam pomysłu na prezent walentynkowy dla chłopaka, ale podpowiedziała mi koleżanka co kupić. Ona kiedyś podarowała chłopakowi koszulkę ze śmiesznym nadrukiem i był on bardzo zadowolony. Koleżanka od razu powiedziała mi gdzie mogę zamówić takie fajne koszulki z nadrukiem sklep, który mi poleciła mieścił się na moim osiedlu i miałam dość blisko. W sklepie były gotowe koszulki, ale też mogłam zamówić taką, na której nadrukowany będzie mój własny projekt. Z tego rozwiązania właśnie postanowiłam skorzystać. Wróciłam do domu i zabrałam się za projektowanie wzoru, który miał zostać nadrukowany na koszulce. Wybrałam śmieszny wierszyk i obrazem z amorkiem. Wybrałam koszulkę w kolorze czarnym, bo mój chłopak Tymoteusz ten kolor lubił najbardziej. Projekt został zaakceptowany i gotową koszulkę mogłam odebrać już następnego dnia. nadruk był bardzo dokładny i czytelny, dlatego z jakości byłam niezmiernie zadowolona. Koszulkę zapakowałam w torbę papierową w serduszka i miałam gotowy prezent walentynkowy dla swojego chłopaka. Ciekawe, co od niego dostanę, pewnie kwiaty. Mam tylko nadzieję że koszulka z nadrukiem mu się spodoba, bo jest modna i wykonana z dobrej jakości materiału.

Koszulka Tymoteuszowi tak bardzo się spodobała, że od razu ją ubrał. Szliśmy do restauracji na kolację i on był w tej koszulce. Przykuwała uwagę, bo wszyscy zwracali na niego uwagę. Zdecydowanie udał mi się ten prezent i byłam z siebie całkiem zadowolona.