Gustowne filiżanki z logo

Większość osób zaczyna każdy poranek od kubka gorącej kawy lub herbaty. Pijemy je także w ciągu dnia, ale nie zawsze w tych samych naczyniach. Każdy ma swój ulubiony kubek, filiżankę lub szklankę, w którym napój smakuj najlepiej.

Gdzie dostaniemy filiżankę z logiem?

filiżanki z logoKlienci lubią się utożsamiać z marką produktu, którego najczęściej używają. Producenci żywności dostrzegli tą zależność i coraz częściej zaczęli wprowadzać do sprzedaży unikalne gadżety reklamowe, które nie dość, że ładnie wyglądają, to są praktyczne. W przypadku producentów kaw i herbat, są to najczęściej kubki lub filiżanki z logo, które są dodawane do produktów w specjalnych, limitowanych edycjach. Takie ruchy marketingowe są prowadzone jedynie sezonowo, co dodatkowo zwiększa wartość takiego produktu. Filiżanki mogą mieć klasyczny biały kolor lub być w odcieniu firmowych barw. Nadrukowanie loga jest typowym zagraniem reklamowym, ponieważ zwiększa rozpoznawalność marki. Klienci korzystają z filiżanek w pracy lub w domu, gdyż codziennie korzystają z wyrobów danego producenta. Taki gadżet powoduje naturalne, a nawet podświadome przywiązanie do marki, co zwiększa sprzedaż, bo klienci wybierają właśnie te produkty. Niekiedy wypuszczane są kolekcje filiżanek z logiem firmy, które można nabyć jedynie w zestawie z artykułem spożywczym. Dzięki temu, klient otrzymuje ulubiony produkt i unikalną filiżankę a producent zwiększa swoje zyski, zatem obie strony są zadowolone. Przeważnie koszt wytworzenia takiej filiżanki nie jest wysoki, bo w hurtowej ilości wynosi on zaledwie kilkanaście złotych.

Dla klientów często nie liczy się jakość produktu, ale fakt, że otrzymują coś w gratisie. Producenci doskonal o tym wiedzą, dlatego dość często prowadzą akcje promocyjne, gdzie można nabyć filiżankę, kubek czy dowolny produkt z logiem.